SFS intec Oy yhteystiedot:


SFS intec Oy
Ratastie 18
FI-03100 Nummela
Puh: 09-3154 9810
fi.info@sfs.com (tilaukset ja kyselyt)
Olemme avoinna arkisin klo 8.00-16.00

Yhteyshenkilöt:


Kari Rintamäki
Toimitusjohtaja
P. + 358 9 315 49 811
Sähköposti: kari.rintamaki@sfs.com

Markku Salmi 
Tuotepäällikkö
Kuorirakenteiden kiinnikkeet
P. + 358 9 315 49 817
Sähköposti: markku.salmi@sfs.com

Timo Sundberg
Tuotepäällikkö
Tasakatto- ja putoamissuojaustuotteet
P. + 358 9 315 49 822
Sähköposti: timo.sundberg@sfs.com

Ilkka Volotinen
Tuotepäällikkö
Tasakatto- ja putoamissuojaustuotteet
P. +358 400 471 728
Sähköposti: ilkka.volotinen@sfs.com

Pekka Reijonen
Tuotepäällikkö
Nvelope - rankajärjestelmät tuulettuville julkisivuille
P. + 358 9 315 49 816
Sähköposti: pekka.reijonen@sfs.com

Petri Aaltonen
Puhelinmyynti, laatuvastaava
P. + 358 9 315 49 815
Sähköposti: petri.aaltonen@sfs.com

Kirsi Ketonen
Taloushallinto
P. + 358 9 315 49 812
Sähköposti: kirsi.ketonen@sfs.com

Juha Lemberg
Varasto
P. + 358 9 315 49 821
Sähköposti: juha.lemberg@sfs.com








Lataa
Lataa
Close now